Vzestup

21. února 2018 v 21:08 |  Mozaiky
Vzestupem nazývám svou cestu od vědomí zastřeného clonou k jeho postupnému prozařování paprsky uvědomování si určitých souvislostí, příčin a následků, jistých zákonů, principů, které fungovali, fungují a fungovat budou navždy. Zatím jen maličké odhrnutí clony bránící chápat, rozumět a hlavně vnímat skryté skutečnosti, posunulo mé vědomí na jinou úroveň vnímání světa. Vědomí se rozšiřuje postupně, jde to pozvolna, je třeba neustálá práce.
Je období, kdy se proces jakoby zastaví a jindy zas nabírá rychlost.
Doba, kdy byly viditelné jasné výsledky nastala nedávno, v prosinci 2017.
Splnila jsem si svůj sen a odjela do Peru. Jednalo se o expedici zaměřenou na práci v džungli, v horách, v poušti s cílem pracovat prastarými indiánskými technikami na pročišťování energetických center v těle a také rozšiřovat své vědomí.
Byla nutná příprava. Úprava stravy - speciální dieta, meditace, pití čistících čajů. Vše mělo svůj smysl, v Peru se na tuto přípravnou práci navázalo.
Při rituálech, kterými nás vždy provázeli šamani, se speciálními technikami dosahovalo změněného stavu vědomí, jehož úroveň závisela od toho, jak na sobě každý zúčastněný doposud pracoval. Zda je schopen uvolnit se, uvnitřnit, sledovat svůj dech, zklidnit mysl a vnímat jinými smysly, než vnějšími, které běžně používáme.
Stavy vědomí, kterými jsem prošla, jsou jazykem, který používáme nepopsatelné. Krása, nádhera, blaženost, jsou jen lehkým odstínem skutečné barvitosti prožitků, které jsem procítila. Přála bych tyto pocity prožít každému, stáváme se někým jiným, lepším, zářivějším, každou svou součástí více propojenějším s absolutnem.
Vzestup naší podstaty ke Světlu, navýšení našich vibrací, pročištění, uzdravení dávných i současných ublížení, lepší porozumění tomu, proč žijeme své životy v tělech zde na Zemi a mnoho dalších zásadních prožitků člověku změní další život. Je doslova katapultován do jiného stavu bytí. Stává se ve všech ohledech lepším a láskyplnějším.
Podobné stavy jsem prožila i v jiných situacích při poznávání sebe sama, a to při pobytech ve tmě, při hlubinných meditacích a při dlouhodobém půstu.
Práce na sobě, pročišťování svých energetických center, rozšiřování vědomí, pomáhá člověku žít příjemný život plný lásky a porozumění. Dokáže ho sledovat z jiného úhlu pohledu, stává se pozorovatelem a tudíž i tvůrcem. Neboť kam směřuji svou pozornost, tam proudí má energie a pokud k ní přidám vědomý záměr, tvořím.
Vzestup do vyšších vibračních úrovní všem bytostem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama